Kristianiafrokost: 1500 problemløsere i fremdrift
Fagfrokost: Problemløsere for fremtidens næringsliv
Hvordan skal vi møte morgendagens utfordringer – og skape løsninger som gjør en forskjell? Hos Kristiania samler vi studenter og næringslivet å vise hvordan faglig bredde og tverrfaglig samarbeid kan forme fremtidens næringsliv.
Dato: 16. sptember
Tid: 08.30
Sted: Kalfarveien 78C, Atriet
Fagfrokosten gir deg et inspirerende innblikk i hvordan tre sentrale fagretninger – psykologi, HR og teknologi – spiller sammen for å utvikle bærekraftige, innovative løsninger. Vi viser eksempler på prosjekter der innsikt i menneskelig atferd, strategisk personalledelse og teknologisk utvikling går hånd i hånd for å skape nye muligheter.
Du vil blant annet få:
Inspirasjon fra prosjekter som løser reelle samfunns- og næringslivsutfordringer. Innblikk i hvordan studentene ved Kristiania jobber tverrfaglig med alt fra psykologi og HR til teknologi. Eksempler på hvordan kunnskap og praksis kombineres for å drive frem endring. Bli med og opplev hvordan vi kobler kompetanse på tvers – og hvordan engasjerte problemløsere og sttudenter kan være en kraft for fremtidens næringsliv.