Rådgiver Linda Bakken

Tlf: 922 23 779
E-postLinda.Bakken@kristiania.no

Kontaktperson for følgende studier ved Fagskolen Kristiania:

Illustrasjon
Film
Musikkdesign
3D og Animasjon
Grafisk design
Interiør
Spillutvikling
App programmering
VFX-produksjon
Spillgrafikk og animasjon

Praksis- og studierådgiver Silja Bredeveien

Tlf: 951 05 210
E-post:
silja.bredeveien@kristiania.no
praksisfagskole@kristiania.no

Kontaktperson for følgende studier ved Fagskolen Kristiania:

Design Thinking
Produksjonsledelse for film og TV
Frontend utvikling
Music Business
Digital innholdsproduksjon
Prosjektledelse
Motedesign og modelismemedarbeider
Motedesigner og modellør
Fashion Brand Communication
Produktdesign
Innovasjon og entrepenørskap
Interaksjonsdesign
Reklame og merkekommunikasjon

Vulkan 19 og Brenneriveien 9

Kom innom oss i 2. etasje

Senior rådgiver Britt-Heidi Liland

Tlf: 482 67 790
E-post: britt-heidi.liland@kristiania.no

Kontaktperson for følgende studieprogram ved School of Arts, Design and Media

Bachelorprogram:
Film og tv
3D-grafikk
Spilldesign
Visual Effects
Lyddesign
Manus
Maske- og hårdesign
Skuespill

Årsenhet:
Makeup, maske og hår

Christian Krohgs gate 32

Kom innom oss i 4. etasje

Rådgiver Laila Austrheim

Tlf: 472 64 388
E-post: laila.austrheim@kristiania.no

Kontaktperson for følgende studieprogram ved School of Arts, Design and Media

Bachelorprogram:
Art Direction
Grafisk design
Tekst og skribent
Retail Design
Interiørarkitektur
Tjenestedesign
Populærmusikk
Låtskriving og produksjon
Prosjektledelse, kultur og kreativ næring

Årsenhet:
Musikkproduksjon 

School of Communication, Leadership and Marketing

Bachelorprogram:
Markedsføring og salgsledelse
Digital markedsføring
PR og kommunikasjon
Kreativ markedskommunikasjon
Journalistikk

Rådgiver Per Gunnar Ødegaard

Tlf:  412 50 984
E-postPerGunnar.Odegaard@kristiania.no

Kontaktperson for masterstudenter ved School of Economics, innovation and Technology

Kirkegata 24-26, Prinsens gate 7-9

Kom innom oss i 2. etasje (C-2) i Kirkegata

Rådgiver Sofie Perlis

Tlf: 911 45 878
E-post: sofie.perlis@kristiania.no

Kontaktperson for bachelorstudenter ved School of Economics, Innovation and Technology

Senior rådgiver Janne Engeshagen Braathen

Tlf: 900 62 362
E-post: Janne.Engeshagen@kristiania.no

Kontaktperson for følgende studieprogram ved School of Communication, Leadership and Marketing

Bachelorprogram:
HR og Personalledelse
HR og Organisasjonspsykologi
Bachelor i HR og helsefremmende arbeidsliv
Bachelor i HR, teknologi- og digitaliseringsledelse
Innkjøpsledelse



Rådgiver Marianne Sundby

Tlf: 926 58 916
E-postMarianne.Sundby@kristiania.no

Kontaktperson for masterstudenter ved School of Communication, Leadership and Marketing

Rådgiver Veronica Rønning

Kontaktperson for alle studier ved School of Health Sciences

Tlf: 926 69 163
E-post: veronica.ronning@kristiania.no

Sosialrådgiver Tevje Akerø

Tlf: 986 43 162
E-posttevje.akero@kristiania.no

Rådgiver tilrettelegging, Mari Nesbø (i permisjon)

Bilde av Vibecke Osfoss som sitter ved arbeidsplassen sin på Høyskolen Kristiania

Leder avdeling for studentoppfølging Vibecke Osfoss

Tlf: 977 12 287
E-post: Vibecke.Osfoss@kristiania.no

Bergen

Kom innom våre kontorer i Kalfarveien 78 3. etasje og C. Sundts gate 27-29 5. etasje.

Kalfarveien 78 C, Bergen

Rådgiver Espen Kvamme Rødland

Tlf: 453 99 483
E-postEspenKvamme.Rodland@kristiania.no

Kontaktperson for høyskolestudenter i Bergen.

Kalfarveien 78 C og C. Sundts gate. 33, Bergen

Rådgiver Ingvild Horgen Åsebø

Tlf: 413 65 674
E-post: IngvildHorgen.Asebo@kristiania.no

Kontaktperson for fagskolestudenter i Bergen.